Aktualnie prowadzone rekrutacje

With offices in Berlin, Warsaw and Prague, KCR Placement is an international boutique provider of ‘fit for purpose’ resourcing solutions for a wide array of functions, including expert, managerial and senior executive ones. We specialize in finding the right talents for Pharmaceutical, Biotech, Medical Device companies and Contract Research Organizations across Europe.

We're onboarding best-in-class candidates, so give us a chance to meet you!

Current Vacancy Highlights:

Kierownik Apteki/Dyrektor Sklepu / Polska

W związku z dynamicznym rozwojem sieci aptek w Polsce dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Apteki/Dyrektor Sklepu

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy apteki oraz nadzór nad pracą podległego Zespołu
  • Kierownik Apteki/Dyrektor Sklepu jest prawnie Pracodawcą Wewnętrznym
  • Nadzór nad organizacją pracy sklepu, zarządzanie pracą Zespołu Menadżerskiego
  • Nadzór nad stanem magazynowym, zarządzanie datami
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługi Pacjenta/ Klienta
  • Realizacja wytyczonych celów biznesowych- realizacja budżetu, celów sprzedażowych dla konkretnych produktów , nadzór nad dostosowaniem do współczynników operacyjnych,
  • Wdrożenie i realizacja projektów zleconych przez Centralę.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • Uprawnienia kierownicze
  • Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
  • Doświadczenie w pracy w aptekach sieciowych
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe
  • Możliwość uczestniczenia i rozwoju w innowacyjnej koncepcji sprzeda

NOTE:

By sending your personal data to KCR Placement in a broader extent than required by art. 22 (1) of the Polish Labor Code, you give KCR Placement your consent to the data processing for the purpose of ongoing recruitment process.

The consent can be withdrawn at any time. Withdrawal of consent does not affect the legality of the processing carried out prior to its withdrawal.

PL EN